Fanklub seleny staň se jejím fanouškem.

Reklamy pište pouze sem!

Nudíš se pobav se!

Líbí se ti tu buď mojí SB?

Selena Gomez

Selena na obálce časopisu NYLON

19. února 2013 v 11:24 | Ashley

Krátký rozhovor se Selenou o Spring Breakers

17. února 2013 v 14:47 | Ashley
Sel udělala krátký rozhovor o
filmu Spring Breakers
pro Teen Vogue.

Mnoho lidí zajímá, jak se z Disney hvězdičky dokázala Selena proměnit v proklatě sexy divošku, pro kterou nic není tabu a svůj šatník nějak moc neřeší ... moc věcí v něm totiž nemá a když ano, tak to jsou vážně odvážné kousky! "Byla to sranda. Nestydím se za to a nevadí mi to. Lidé si vždy uměli pořídit podobné snímky a udělat si na mě jen podle fotek názor. Ve filmu hraju svojí roli, takže se do ní musím naprosto vcítit a přijmout jí se vším, co k ní patří, abych byla věrohodná. Nevadí mi, jestli hraju v županu nebo v roláku."
Hlavní problém vidí většina kritiků Seleniny účasti ve filmu "Spring Breakers" v tom, že její "typičtí fanoušci" jsou pro tenhle snímek příliš mladí. Co na to říká úspěšná herečka a zpěvačka? "Vím, že mám mladé fanoušky. Moc si jich vážím a jsem za ně vděčná. Udělala jsem vše proto, abych ty příliš mladé dostatečně varovala, že by si tenhle film možná mohli nechat ujít."
Samozřejmě má ale Sel i dost fanoušků, kteří na film půjdou velmi rádi! "Když měl film předpremiéru na festivalu v Torontu, bylo v kině i spousta holek v mém věku, které se smály přesně tehdy, když měly, bály se ve chvílích, kdy jsme chtěli, aby se bály, atd. Očividně věděly přesně, o čem ten film je a co si z něj mají vzít. I když je to celé tak realistické a "syrové"."
Film "Spring Breakers" má premiéru v New Yourku a v Los Angeles už 15. března. Celosvětově se dostane "do oběhu" přibližně o týden později (ČR - 21. 3, SR - 28. 3)

Dream Out Loud - Zpátky do školy

17. února 2013 v 11:18 | Ashley

Ta kolekce je úžasná strašně se mi líbí
A co vám pište do komntů :)

Selena uvedla na trh svou kolekci laků :)

17. února 2013 v 11:00 | Ashley

Pokud chcete zjistit víc ohledně laků navržených Selenou Gomez tak klikněte
A pokud byste si chtěli nějaký lak koupit tak klikněte
Máte zde navíběr z několika zemí a obchodů kde je můžete koupit
tak doufám že využijete příležitost :)

Justin a Selena: kino jenom pro sebe!

8. října 2011 v 15:58 | Ashley
STARS: Justin a Selena: kino jenom pro sebe! - foto
Justin nepřekvapuje svými romantickými nápady jenom Selenu, ale i nás. O víkendu pronajal celé kino jen pro ně dva!
Celý sál ve "Staples Center" v Los Angeles, kam se normálně vejde 20 000 lidí, pronajal Justin jen pro sebe a Selenu. A na co se dívali? Nechali si promítnout romantický Titanic!

Justin svůj nápad do poslední chvíle tajil a Sel do centra vylákal, že jí chce 'něco ukázat'. Tam na ni čekal prázdný sál jen pro ně dva a obří plátno. Tomuhle se zkrátka říká super rande!


Justin k tomu prý inspiroval Adam Sandler ve filmu Mr. Deet, který pro svou lásku podobně zajistí Madison Square Garden, kde ji chce požádat o ruku. Ve Staples Center Justin už 3x koncertoval, takže stačilo vybrat volný termín a využít svých kontaktů, a romantická schůzka mohla začít...

Justin chystá vánoční album!

8. října 2011 v 15:56 | Ashley
MUSIC: Justin Bieber chystá vánoční album! - foto
Nevíš, co si přát pod stromeček? Máme pro tebe super tip...
Už od 1. listopadu 2011 najdeš na pultech music shopů album s názvem Under The Mistletoe (Pod jmelím). Jde o novou desku Justina Biebera (17) a kromě něj se na albu objeví i song How To Love s Lil Waynem nebo společný song s Boyz II Men.

Navíc na desce najdeš i super duety se Seanem Kingstonem a Taylor Swift, které jsou podle Justinových slov obzvlášť vydařené.

Podle zatím posledních zpráv, které Justin vypustil, si na CD zazpívá i duet se svým kámošem Usherem: "Jo, je to tak. Mělo to být překvapení, ale fans to nějak zjistili, takže potvrzuji - Usher bude na mém vánočním albu."


Justin si střílí z obsluhy ve fast foodu

8. října 2011 v 15:55 | Ashley

Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým!

8. října 2011 v 15:53 | Ashley
STARS: Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým! - foto
Dva hvězdné páry se nejspíš už brzy setkají při obědě.
Justin a slavný fotbalista David Beckham, jehož synové Brooklyn (12), Romeo (9) a Cruz (6) jsou zpěvákovými velkými fanoušky, se potkali už několikrát a podle Justinových slov si padli do oka: "Skvěle si rozumíme. David je milý a vtipný člověk." Romeo je navíc tak velkým zpěvákovým obdivovatelem, že když se Beckhamovým nedávno narodila vytoužená dcera Harper Seven, chtěl, aby ji rodiče pojmenovali Justin Bieber Beckham. :-)

Ačkoli se s Beckhamovými chlapci vídá Justin poměrně často, sportovcovu manželku, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii ještě poznat nestihl: "Působí na mě jako opravdu cool rodina. Rád bych s nimi strávil víc času a moc by mě těšilo, kdyby se z nás stali opravdoví přátelé."

Zdá se, že Justinův sen se už brzy splní. Beckhamovi totiž pozvali jeho a Selenu, se kterou od března randí, na společný oběd. "Hledáme teď všichni volný termín ve svých diářích, kdybychom společné jídlo uskutečnili. Všichni jsme velice vytížení."

Justin ještě na závěr dodává: "Oni jsou vážně skvělí. Poslal jsem po Davidovi klukům pár podepsaných dárků, jako CD, trička a podobně a pokaždé, když jsem je pak potkal, tak mi za ně moc děkovali a říkali, jak si jich váží. Victoria mě pokaždé nechává pozdravovat, takže i když jsem jí nikdy osobně neviděl, musím říct, že je vážně sladká. Těším se, až ji poznám a až je uvidím všechny dohromady. Jednou bych chtěl mít taky takovou rodinu."

Selena na předávání cen MTV video

18. září 2011 v 8:35 | AshleySelena Gomez-animace

20. srpna 2011 v 11:25 | Ashley


Selena gomez 1992-2011

20. srpna 2011 v 11:17 | Ashley

Selena Gomez-Životopis

20. srpna 2011 v 11:15 | Ashley

Životopis Seleny Gomez:

Selena Gomez se jako jedináček narodila 22. července 1992 v New Yorku. Krátce poté se její rodiče, Ricardo Gomez a Mandy Teefy přestěhovali do Grand Praire (v Texasu), kde vyrůstala do svých 13 let. Její táta je původem mexičan, její máma má italské předky. Rodiče se rozvedli, když bylo Seleně 5 let.

Svojí kariéru herečky začala v 7 letech v dětském seriálu Barney & Friends jako Gianna. Tady se také potkala se svojí nejlepší kamarádkou Demi Lovato (Camp Rock). Malé role si Selena zahrála také ve filmu Spy Kids 3D nebo Walker, Texas Ranger: Trial By Fire.
V roce 2004 si jí všimla společnost Disney. Objevila se v seriálu Sladký život Zacka a Codyho a v druhé sérii Hannah Montana, kde hrála Mikaylu. Poté byla obsazena do seriálu Kouzelníci z Waverly, kde doposud hraje jednu z hlavních postav Alex Russo.
Další film, ve kterém se Selena Gomez objevila byla Moderní popelka 2 natočen v roce 2008. Jedná se o pokračování filmu s Hillary Duff.
V červnu 2009 hrála ve filmu Program na ochranu princezen a měsíc poté ve filmových Kouzelnících z Waverly.

Selena gomez-Fotky

20. srpna 2011 v 11:10 | Ashley
Selena Gomez
selena_gomez_1213286566.jpg Selena image by covergirl3022

iTV Face to Face Q&A

15. srpna 2011 v 12:08 | Ashley

Selena Marks Opening of Ryan Seacrest's 'The Voice'

15. srpna 2011 v 12:04 | Ashley
Selena Marks Opening of Ryan Seacrest's 'The Voice'

Selena na významné návštěvě ve Philadelphii v pátek na zahájení posledního podniku TV osobnosti Ryan Seacrest
je ten hlas.Nachází se na dětské nemocnici ve Filadelfii,hlas je noví interaktivní vysílacího centra k dizpozici pro
pacienty se dozvědět více o různých oblastech multimédií,stejně jako útěk jejich každodení rutiny nemocnicím
a lékařům.Je to určitě jedna z mých nejoblíbenějších částí mé práce,jsou schopnosti to udělat,je hezký a ponižující
Řekla Selena ohledem na skušenosti.Spolu s pomoci při přestřižení pásky,Selena provedla improvizovanou verzi svého hitu
Who Says se speciálním ventilátorem z nemocnice podívejte se na video níže.

Elle Mexico Magazine Cover

15. srpna 2011 v 11:48 | Ashley

We Own The Night: 1st Show!

15. srpna 2011 v 11:46 | Ashley

Selena Gomez Talks To Kiss 95.1 About Tour Life, Music & Overwhelming Fans

15. srpna 2011 v 11:40 | Ashley

Selena si odváží 5 Teen Choice Awards!

15. srpna 2011 v 8:59 | Ashley
Selena Takes Home 5 Teen Choice Awards!

Glamour Magazine Interview

15. srpna 2011 v 8:53 | Ashley
Glamour Magazine Interview
 
 

Reklama


Vyměněné ikonky: